Mobil & WhatsApp » 0531 703 3753

Kombi bakımı konusunda profesyonel servis hizmeti almak için kombi servis firmamızı tercih ederseniz, yenisi özelliklerinde bir kombi sahibi olacaksınız.  Çünkü eski kombinin değişmesi gereken tüm parçaları tespit edilerek orijinal yedekleriyle değiştirileceğinden, kombi yeniden verimli ve sorunsuz bir çalışma dönemine girecektir.

Periyodik kombi bakımı

Yıllık periyodik bakımları zamanında yapılan kombiler az arıza yaparlar. Ayrıca arıza yapsalar da büyük masraflar açmadıkları gibi bakımlı kombiler gereksiz yere doğalgaz tüketmeden daha verimli ısıtırlar. Bu nedenlerden dolayı her yıl olmasa bile iki yılda bir kombi bakımını mutlaka yaptırmanızı öneririz. KOMBİ SERVİS firmamız kombi bakımını, o markanın fabrika talimatları doğrultusunda parça değiştirmek gerekirse orijinal parçalar kullanarak yapar. Yine üretici önerileri doğrultusunda ayarlanan kombinin testleri tamamlanarak sorunsuz çalışır durumda müşteri teslimatı yapılır.

Profesyonel kombi bakım

Kombi bakımı için müşterimizden çağrı aldığımızda gerekli alet ve yedek parçalarla kısa sürede bölgeye hareket ederiz. Öncelikle temizlenen kombinin kalorifer ısıtma ve su sıcak su testleri yapılır. Ortaya çıkan sorunlar gerekiyorsa parça değiştirilerek çözülür. Su kaçıran bağlantıların bakımları bittikten sonra kombinin çalışma testleri yapılarak bakım süreci tamamlanır. Kombi tamiri sırasında olduğu gibi bakım sırasında da çift taraflı petek temizliği yaptırmanızı öneririz. Petek temizleme yaptırmanız durumunda kalorifer tesisatı içinde oluşan birikintiler temizleneceğinden, yeni bakım yapılmış kombi yeniden risk altında kalmayacaktır. Ayrıca kalorifer peteklerinin ısıtma performansları da artacaktır.

Kombinin bozulmasını beklemeyin !

Kombinin çalıştığını düşünerek hala bakım yaptırmayı düşünmüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun süreler bakımsız kalan kombiler istenmeyen masraflı sonuca çok yakındırlar. Bu durumda kalmadan önce ekonomik olarak kombinizi yenileyebilir, uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Üstelik bakımları yapılmış bir kombinin ekonomik doğalgaz harcayıp, daha güzel ısıtacağını tekrar hatırlatırız. Kombi bakımı ve diğer konularda detaylı bilgi için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.