Kombi bakımı konusunda profesyonel servis hizmeti almak için kombi servis firmamızı tercih ederseniz, yenisi özelliklerinde bir kombi sahibi olacaksınız.  Çünkü eski kombinin değişmesi gereken tüm parçaları tespit edilerek orijinal yedekleriyle değiştirileceğinden, kombi yeniden verimli ve sorunsuz bir çalışma dönemine girecektir

Kombi petek suyu nasıl boşaltılır, kombi bakımı, kombi arızaları, petekler ısınmıyor, petek ısınmıyor. Petek neden ısınmaz, petekler neden ısınmaz, bazı petekler ısınmıyor, kombi ısıtmıyor. Petek temizleme makinası, kombiden su gelmesi, kombi tahliye vanası, son petek neden ısınmaz. İstanbul petek temizliği, petek bakımı nasıl yapılır, doğalgaz petekleri nasıl temizlenir. kombi tamir servisi, petek temizleme nasıl yapılır, ısısan servis, petekten ses gelmesi. Kombi su basıncı düşünce ne yapmalı, kombi petekler ısınmıyor. Kombi tahliye musluğu, eca kombi f7 arızası, kombi bakımı ne kadar.

Baykan kombi, kombi tamiri, kombi tamiri, kombi tamir servisi, baykan servis. ariston kombi bakimi, ariston kombi bakımı, kombi servisi istanbul, kombi tamir. kombi tamir, eca kombi arıza, isisan servis, termodinamik kombi resetleme. petek tamiri, petek tamiri, kalorifer peteği tamiri, eca kombi arıza kodları. Baymak hata kodları, kalorifer peteği delindi, kombiden banyoya sıcak su gelmiyor. Kombinin suyu nasıl boşaltılır, kombinin suyunu boşaltma, kombi servisi istanbul. Peteklerdeki su nasıl boşaltılır, kombi su boşaltma vanası.

Periyodik kombi bakımı

Yıllık periyodik bakımları zamanında yapılan kombiler az arıza yaparlar. Ayrıca arıza yapsalar da büyük masraflar açmadıkları gibi bakımlı kombiler gereksiz yere doğalgaz tüketmeden daha verimli ısıtırlar. Bu nedenlerden dolayı her yıl olmasa bile iki yılda bir kombi bakımını mutlaka yaptırmanızı öneririz. KOMBİ SERVİS firmamız kombi bakımını, o markanın fabrika talimatları doğrultusunda parça değiştirmek gerekirse orijinal parçalar kullanarak yapar. Yine üretici önerileri doğrultusunda ayarlanan kombinin testleri tamamlanarak sorunsuz çalışır durumda müşteri teslimatı yapılır.

Profesyonel kombi bakım

Kombi bakımı için müşterimizden çağrı aldığımızda gerekli alet ve yedek parçalarla kısa sürede bölgeye hareket ederiz. Öncelikle temizlenen kombinin kalorifer ısıtma ve su sıcak su testleri yapılır. Ortaya çıkan sorunlar gerekiyorsa parça değiştirilerek çözülür. Su kaçıran bağlantıların bakımları bittikten sonra kombinin çalışma testleri yapılarak bakım süreci tamamlanır. Kombi tamiri sırasında olduğu gibi bakım sırasında da çift taraflı petek temizliği yaptırmanızı öneririz. Petek temizleme yaptırmanız durumunda kalorifer tesisatı içinde oluşan birikintiler temizleneceğinden, yeni bakım yapılmış kombi yeniden risk altında kalmayacaktır. Ayrıca kalorifer peteklerinin ısıtma performansları da artacaktır.

Kombinin bozulmasını beklemeyin !

Kombinin çalıştığını düşünerek hala bakım yaptırmayı düşünmüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun süreler bakımsız kalan kombiler istenmeyen masraflı sonuca çok yakındırlar. Bu durumda kalmadan önce ekonomik olarak kombinizi yenileyebilir, uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Üstelik bakımları yapılmış bir kombinin ekonomik doğalgaz harcayıp, daha güzel ısıtacağını tekrar hatırlatırız. Kombi bakımı ve diğer konularda detaylı bilgi için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Whatsapp Ara Tıkla Ara