Mobil & WhatsApp » 0531 703 3753

Kombi tamiri konusunda profesyonel bir kombi servis firmasına ihtiyacınız olduğunda KOMBİ SERVİS olarak tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktayız. Firmamızı kombi tamiri için aradığınız andan itibaren başlayan servis süreci, aynı gün içinde kombi arızası garantili olarak çözüme kavuşturulana kadar, güler yüz hakimiyetinde devam eder.

Kombi tamiri Her marka kombi arıza tamiratı

Doğalgaz kombi cihazları çok zor şartlar altında uzun süreler çalışmak zorundadırlar. Öncelikle suyun kombiye girişten itibaren basınç değişikliği yoluyla zarar vermeye başladığını hatırlatalım. Bu riski ortadan kaldırmak için evinizin su girişine basınç ayarlayıcı taktırmanızı öneririz. Ayrıca su ısındığında zamanla kireç oluşturarak kombi içindeki kanalların tıkanmasına yol açar. Bu durum da kaloriferin iyi ısınmamasına yol açabilir. Bunun dışında kombi içinde ısınan suyun kalorifer tesisatı içinde gezinmesini sağlayan bir devri daim motoru kalorifer çalıştığı sürece çalışır. Bunun sonucunda da çok fazla arıza yaparlar. Ayrıca kuşların da yuva yapmakta sıkça kullandığı kombilerin sorunları çok çeşitlidir.

Profesyonel kombi tamircisi Kombi tamiri

Kombi tamiri konusunda başarılı olmak için öncelikle kombi çalışma mantığını bilmek ve o marka kombiyi iyi tanımak gerekir. Tüm bunlar uzun yıllar konunun içinde yer alarak nazari ve pratik olarak öğrenilmektedir. Bu vasıfların yanında her marka kombi için orijinal yedek parça stok ve tedariki de hızlı çözümlerle müşteri memnuniyeti getirmektedir. Kısaca firmamız kombi arızası durumunda sizleri mağdur bırakmamak için her türlü donanıma sahip olmanın güveniyle çalışmaktadır. Bir tatil günü gece yarısında bile, servis için aradığınızda asla olumsuz cevap almayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel kombi arıza tamircisi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi arızalı kombiniz bize çağrı yaptığınız gün içinde orijinal yedek parçalar kullanılarak onarılır. Tamirat sırsında genel kombi temizliği de yapılır, olası riskler ortadan kaldırılır. Kombi tamiratı esnasında kalorifer petek temizliği de yaptırdığınızda daha iyi ısınacağınız gibi kombi ömrünün de uzamasını sağlarsınız. Verilen kombi arıza tamir hizmetleri firmamızın servis garantisi altındadır.